Neroli s.r.o. vstupuje na internetový trh s novým eshopem

Již více než osmnáct let je firma Neroli na českém trhu symbolem maloobchodu. Její prodejny s dárkovými předměty naleznete ve známých obchodních centrech v Praze a v Brně. Nyní se NEROLI otevírá svým zákazníkům v celé České republice prostřednictvím internetového obchodování. Na trh uvádíme koncepčně inovativní eshop s dárkovými předměty NEROLI.cz.

Internetový obchod NEROLI.cz je specifický rovněž svou skladbou sortimentu. Nejedná se o typický eshop s dárkovými „blbůstkami“, jakých najdete na internetu bezpočet. NEROLI.cz se stejně jako kamenné obchody NEROLI zaměřuje spíše na kvalitní a hodnotné produkty v přijatelných cenových relacích. V jeho sortimentu naleznou zákazníci např. žádanou anglickou značku 100% přírodní kosmetiky Dr.Organic, jíž je firma NEROLI výhradním dodavatelem. Mezi významné položky také patří nože Victorinox, vína z Templářských sklepů, ale i řada dalších kvalitních výrobků.

Proto neváhejte a vstupte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.